متن دوم
طراحي ، توليد و نصب باسكول هاي سنگين جاده اي در مدلهاي نيسان كش ، خاور كش ، كاميون ك :: انبار داري :: صنعتي ::

 

تازه ها
 12  طراحي ، توليد و نصب باسكول هاي
  دژپاد،قفسه دژپاد،قفسه بندي فلزي
  پانل راک،پالت راک، قفسه راک
  پالت تخت فلزي ، باکس پالت،پالت

گروهها
كامپيـوتر [10419]
لوازم [6443]
آموزشي [1844]
املاک [984]
وسايل نقليه [4169]
خدماتي [8667]
بازار كار [1020]
صنعتي [8875]
ارتباطي [906]
شخصي [25]
هنري [220]

Object:table.F
Prompt:No Publicities related


شرح آگهی
طراحي ، توليد و نصب باسكول هاي سنگين جاده اي در مدلهاي نيسان كش ، خاور كش ، كاميون ك
براي توزين اجسام سنگين از باسکول استفاده مي‌شود. در باسکول‌هاي قديمي اندازه گيري بصورت مکانيکي انجام مي‌شد. امروزه باسکول‌ها به وسيله قطعات الکترونيکي با نام لودسل ( حسگر وزن ) کار مي‌کنند و هر باسکول داراي ي*****يستم کامپيوتري است که داده‌هاي ارسالي از لودسل را به کميت وزن تبديل مي‌کند.
باسکول جاده اي:
دستگاهي است که وسايل نقليه جاده اي را در يک مرحله و با استفاده از اثر جاذبه زمين توزين مي نمايد.
اجزاي اصلي يک باسکول جاده اي عبارتند از:
صفحه باسکول (پلاتفرم) : در واقع صفحه اصلي باسکول است که محل قرارگيري بار ميباشد. هدف از ساخت سازه دستيابي به مجموعه اي است که ضمن تحمل نيروي ناشي از وزن, عمل انتقال نيرو را به نحو صحيح انجام داده تا توزيني دقيق حاصل شود, از اينرو طراحي دقيق سازه براي انتقال صحيح نيرو به لودسلها نيازمند طراحي دقيق توسط بروزترين نرم افزارهاي مهندسي و استفاده از کارشناسان مجرب مي باشد.قطار , کاميون يا . . . براي توزين روي صفحه باسکول قرار مي‌گيرند صفحه باسکول بتني يا فلزي است. لودسل‌ها زير صفحه باسکول نصب مي‌شوند و صفحه باسکول فشار ناشي از وزن جسم را به لودسل منتقل مي‌کند .
بعضي از اجراي يك باسكول جاده اي شامل مي شود از:
لودسل : لودسل حسگر وزني است که در سيستمهاي توزين مورد استفاده قرار ميگيرد. قطعه‌اي الکترونيکي است که با آن مقدار فشار با وزن, اندازه گيري مي‌شود چگونگي کار آن به اين صورت است تغييرات وزن را بر اساس تغييرات ولتاژ, بر اساس وزن بار وارده حس کرده و آن را به نشاندهنده الکترونيکي منتقل مي نمايد. لودسلها داراي انواع مختلفي هستند که از آن جمله لودسل فشاري , لودسل کششي و لودسل خمشي را مي توان نام برد.
فونداسيون : دومين مرحله (اولين مرحله جانمايي مي باشد که در قسمتهاي بعدي آورده شده است) در نصب هر باسکول مي باشد. از آنجاييکه باسکول بر روي هر زمين و هر نوع خاکي نمي تواند نصب شود قبل از نصب مي بايست ناحيه مورد نظر پي سازي شود براي اين منظور گودبرداري کرده و به اجراي فونداسيون مي پردازيم. مي توان گفت که 30% دقت هر باسکول به نحوه اجراي فونداسيون آن مربوط است از اينرو اجراي ناصحيح و غير دقيق فونداسيون مي تواند گاهي سبب چندين تن خطا در وزن گردد.
جعبه تقسيم : جانکشن باکس, وسيله است که وظيفه اتصال لودسل ها به يکديگر و يکسان سازي نقاط مختلف باسکول از لحاظ نمايش وزن را به عهده دارد. اهميت جانکشن باکس از اين جهت است که در نهايت دقت لودسل ها و نشاندهنده در باسکول به دقت آن وابسته است. امروزه در باسکول هاي تمام الکترونيک شاهد مشکلاتي هستيم که ناشي از عدم شناخت اين وسيله مهم الکترونيکي است که با يک ولتاژ بسيار کوچک در لودسل سر و کار دارد.
نشاندهنده ها : اين وسيله وظيفه نمايش وزن را به اپراتور باسکول بر عهده دارد. سيم خروجي از جانکشن باکس ( J-Box ) به نشاندهنده متصل مي‌شود و نشاندهنده عدد وزن را نمايش مي دهد
پرينتر ( Printer ) : بمنظور چاپ عدد وزن نمايش داده شده, پرينتر به نشاندهنده متصل شده و عدد وزني جرم روي باسکول چاپ مي شود.
با توجه به اجزاي تشکيل دهنده يک باسکول مي توان اينگونه بيان نمود که باسکولي مناسب است که تمام اجزاي آن مناسب باشد.

ظرفيت باسكول 10 تن 20 تن 50 تن 60 تن 80 تن 120 تن
نوع باسکول جاده اي نيسان کش خاور کش کاميون کش تريلي کش کمرشکن کمرشکن
ابعاد صفحه 2*4 متر 5/2*6 متر 3*8 متر 3*16 متر 3*18 متر 3*24 متر
وضعيت قرارگيري روي زمين
روي زمين
داخل زمين
روي زمين
داخل زمين
روي زمين
داخل زمين
روي زمين
داخل زمين
روي زمين
داخل زمين

•حدود 90% از سفارشات باسکول مربوط به رديف هاي 3 و 4 (کاميون کش و تريلي کش ) مي باشند.
انواع باسکول جاده اي:
باسکول جاده اي باسکول تمام فلز
باسکول جاده اي تمام فلز داخل زمين
باسکول جاده اي تمام فلز روي زمين
آهن آلات مورد نياز شامل تيرآهن در سايزهاي 40 , 45 , 50 ، 55 و 600 ورق هاي فولادي در سايزهاي 8 و 10 ميليمتر و تيرآهن هاي سايز 14 , 16 , 18 , 20 و 22 بر اساس مدلهاي مختلف برشکاري گرديده و برابر الگوي مربوطه جوشکاري و ماشين کاري مي گردد. پس از اتمام عمليات و رنگ آميزي مجددا جهت تسهيل در حمل تفکيک گرديده و به صورت قطعات جدا شده بارگيري و به محل اجراي پروژه حمل مي گردد.

باسکول جاده اي باسکول بتن فلز
باسکول جاده اي بتن فلز داخل زمين
باسکول جاده اي بتن فلز روي زمين

باسکول جاده اي باسکول مرکب ( پيش ساخته )
باسکول جاده اي مرکب داخل زمين
باسکول جاده اي مرکب روي زمين
مصالح مورد نياز شامل سيمان , شن و ماسه و ميلگرد در سايزها مختلف پس از خريداري و انبارش در خط توليد قرار مي گيرند. شن و ماسه خريداري شده به لحاظ احتمال وجود ناخالصي مجدداً توسط ماسه شور شسسته داده شده و توسط دستگاه بچينگ پلانت (ايستگاه مرکزي بتن) و مخلوط شدن با سيمان مورد نياز بر اساس عيار استاندارد به حالت بتن آماده در مي آيد. ميله گيرد هاي مورد نياز براي انواع سايزهاي 12 , 14 , 16 , 25 برشکاري , خمکاري گرديده و پس از آماتورهاي بندي در قالبهاي پيش ساخته قرار مي گيرند. پس از آماده بودن قالب بتن مورد نياز تزريق و توسط ويبراتورهاي مختلف ويبرره مي گردد.
به لحاظ استحکام هر چه بيشتر بتن ها رطوبت مورد نياز توسط دستگاه رطوبت سنج پاشيده و پس از مدت استاندارد از قالب خارج و در استخرهاي آب غوطه ور مي گردند. اين عمليات کلاً جهت فراوري سازه هاي بتني باسکولها شامل پلاتفرم , ديواره پهلوئي باسکول , فونداسيونهاي تحتاني و رمپهاي ورود و خروج مي باشد . پس از تخليه از استخر مجدداً سازه هاي بتني سمباده کاري , رنگ آميزي گرديده و آماده براي حمل مي شوند. لازم به توضيح است کل عمليات فوق توسط جرثقيل هاي سقفي و دروازه اي در ظرفيتهاي مختلف در تمامي نقاط کارخانه صورت مي پذيرد.
مهمترين دليل استقبال مشتريان از باسکولهاي پيش ساخته بتني مدت بسيار قليل انجام عمليات نصب و راه اندازي است به صورتي که در بدترين شرايط جوي و موقعيت مکاني کشور نهايتاً تا يک هفته کليه عمليات نصب سازه هاي بتني و تجهيزات الکترونيکي انجام و باسکول آماده بهره برداري قرار مي گيرد
با توجه به نيازهاي آتي مشتريان , گاه جابجايي باسکول امري اجتناب ناپذير است و در اين ميان وجود باسکول هايي که قابليت جابجايي همراه با فونداسيون را داشته باشند , يک مزيت ويژه محسوب مي شود.
باسکولهاي بتن فلز پيش ساخته با استفاده از نظام مديريت تضمين کيفيت بر مبناي استاندارد ISO-9001-2000 طراحي و توليد مي گردند. در کليه مراحل نصب و راه اندازي و نگهداري , کارشناسان کنترل کيفيت بر فرآيندهاي انجام شده نظارت دقيقي دارند.
شماره تلفن: 81661076-021 رضا هاشمي
شماره همراه : 09122020544 ايميل hashemi.r@hotmail.com


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: رضا هاشمی
ایمــیل:
تلفن:
02181661076-66611493
موقعیت: سيستان و بلوچستان
آدرس: دفتر مركزي : تهران ، ميدان فردوسي ، ابتداي خيابان سپهبدقرني ، ساختمان شماره 29
قیمت: قيمت مناسب در بازار
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 27 خرداد 1393
تاریخ انقضای آگهی:  یکشنبه 23 آذر 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 27 فروردین 1396
بازديد:تصاوير : #1 #2 #3

ارسـال پيغـام
تماس بـا: رضا هاشمی
در مـورد: طراحي ، توليد و نصب باسكول هاي سنگين جاده اي در مدلهاي نيسان كش ، خاور كش ، كاميون ك
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آگهي هاي رايگان
08.18تهراناجاره انبار در تهران (کانتينري با بهترين دسترسي)
اجاره انبار در تهران (کانتينري با بهترين دسترسي)اجاره موقت (کوتاه مدت) و بلند مدت انبار کانتينري شيوه اي نو، امن و ارزان.- انبار تهران بزرگ و مجهز با دسترسي عالي.- ...
02.12تهران بالکن بندي، قفسه دژپاد،بالکن ، يالکن صنعتي، نيمتماس بگیرید
قفسه بندي فلزي ، قفسه انبار ، قفسه فلزي پيچ و مهره ايفروشگاه دژپاد با مديريت يوسفياجرا ء کننده انواع سقف هاي صنعتي شاملنيم طبقه معمولينيم طبقه ترکيبي راکنيم ...
05.25تهران فروش انواع کانکس رستوران ، کانکس فست فود ، کانکستماس بگیرید
شرکت ويونا با بهره گــيري از خلاقيت و توان اجرايي نيروهــاي متخصص ايراني تلاش مي نمايد نسبت به ارائه تکنولوژي هاي نوين و به روز صنعت کانکس ،کاروان و ساختمان هاي ...  کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط و متعلق به سایت این آگهی می باشد